SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Soppslev 5096186
nr 509 6186
Soppslev
Silver, 1871 (lagning)
måndag 18 februari 2008
kl 16:28:44
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.